ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL19°C
Açık
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Mayıs 2014 Pazartesi 14:50

iPhone Kılıfları dikkat çekiyor

iPhone Kılıfları dikkat çekiyor

Akıllı telefonlarımızı korumak için kullandığımız kılıflar gittikçe daha farklı özelliklere bürünüyor.


Akıllı telefonlar hem tasarım hemde malzeme kalitesi açısından her yeni nesille birlikte daha iyisini bizlere sunuyor. Büyük paralar harcadığımız telefonların hem genel görünüşünü kaybetmemesi açısından hemde 2.eli daha fazla yapsın amacıyla koruyucu kılıflar kullanıyoruz.

Koruyucu kılıflar telefonlarımızı korusada özellikle telefonları malzeme kalitesi tarafından çok eleştirilen telefonlar ile aynı seviyeye getirmkete hatta belli bir noktada onlardan daha kalın ve daha kötü gösterebilmektedir.

2500 TL para verip mükemmel görünümlü bir HTC One M8 aldıktan sonra alüminyum yüzeyine bişey olmasın diye 5 dolarlık bir kapak kullanmak telefondan soğumamıza bile neden olabilmektedir.

Bu tarz kılıf kullanıyorsanız ve telefonunuz da iPhone 5C ise telefonunuz için yapılmış en orijinal kılıfları sizlere tanıtmak istiyoruz. İlk kılıfımız tabiki Apple'ın kendi orijinal kılıfı. Bu kılıfı Apple Sore'dan 75 TL'ye satın alabiliyorsunuz. iPhone 5C'nizi özelikle fiziksel çiziklerden koruyan bu kapağı farklı kombinasyonlar ile kullanarak sürekli farklı bir telefon kullanıyormuş gibi hissedebilirsiniz.

1399890705_iphone-5c.jpg

Case-Mate Slim Folio isimli kılıf ile iPhone 5C telefonunuza bir stand özelliği ekelniyor. Özellikle video ve youtube gibi video sitelerinde dolaşırken oldukça işe yarayan bu kılıfı telefonunu çocuklarıyla paylaşan ailelerin tercih edeceğini düşünüyoruz. 15 dolarlık bu kılıf darbelere karşı bir koruma sağlamasa da fonksiyonelliği ile öne çıktığını belirtmeliyiz.

1399890860_iphone-5c-casemate-1.png

 

CandyShell Card Case isimli bu kasa yaz aylarında kartlarını, paralarını ve telefonunun nereye koyamaycağını düşünenler için geliştirilerek her eşyanızı toplamak üzere tasarlanmış olduğu göze çarpıyor. 40 dolarlık bu kılıfın ekstra pil destekli modelinin de olduğunu hatırlatalım.

1399891040_iphone-5c-candy-shell.jpg

 

OtterBox Defender ise oldukça narin olan akıllı telefonunuzu dış darbelerden tamamen koruyor. Özel bir ekran koruyucu ile birlikte gelen bu kasanın 43 dolarlık fiyat etiketine karşın telefonunuzu ilk günkü gibi tutacağından emin olabilrsiniz.

1399891168_iphone-5c-otterbox-599x1024.jpg

 

Bana OtterBox Defender koruması yetmez daha güçlü bir kılıf lazım diyorsanı size LifeProof Nuud isimli kılıfı önereceğiz. Son zamanların modası olan su geçirmemezlik özelliğini iPhone 5C'nize kavuşturan bu kapak 90 dolarlık fiyatıyla diğer kapaklardan pahalı olsada yapabildikleri ile bu fiyatı hakediyor.

1399891362_iphone-5c-lifeproof-nuud.jpg

 

Spigen Tough Armor ise ünlü Spigen firmasının iPhone 5C sahiplerine sağlamlık ve güvenilirlik anlamında en iyisini sunduğu izlenimi veriyor. Güçlü fiziki yapısı ve kılıf ile bilikte gelen özel ekran koruyucu ile telefonunuzu uzun yıllar en ufak bir sorun yaşamdan kullanmanızı sağlıyor.

1399891758_tough-armor-iphone-5c.jpg

Siz habgi kapağı tercih ediyorsunuz bilemeyiz ama ortada bir gerçek var ki; inceliği ile övündüğümüz telefonlarımızın bu kapaklar ile oldukça fazla kalınlaşması ve hissetmek istediğimiz permium kullnanıcı deneyimini yaşamamıza engel olmasıdır.  Sizce hangi kılıf daha güzel?

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER