ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Ocak 2013 Çarşamba 22:54

iPhone alamayanlara...

iPhone alamayanlara...

Android telefonunuzu iPhone yapın! Nasıl mı? Bu uygulamayı Google Play Store'dan indirin ve görün.


Android ve Apple rekabeti uzun süredir devam eden ve medyayı meşgul eden gelişmelerden biri. Neredeyse her gün yeni bir telefon haberi alıyoruz. iPhone 6. yılına girerken, sayısını bilmediğimiz kadar da Android telefon bulunuyor.

Android Apple mücadelesi kullanıcılar arasında da büyük bir çekişmeyle sürüyor. Kullanıcılar bu durumu epey benimsemiş durumda ve Android ya da iPhone'lara bağlılıkları şaşırtıcı boyutlara ulaştı.

1357138824_iphone-5-tema-android-168x300.jpg

Bunun yanı sıra iPhone ve son model Android cihazlar arasındaki kararsızlık da telefon alacak kullanıcılar için zor bir durum. iPhone'ların orta derece Android telefonlarla fiyat karşılaştırmasında da ağır bastığını düşünürsek iyi bir çözüm sunuyoruz.

iPhoneScreen uygulaması sayesinde hem Android alıp pişman olan kullanıcılar hem de iPhone'lara fazla para vermek istemeyen kullanıcılar telefonlarını iPhone gibi kullanabilecek. Uygulama telefonunuzu \%80 oranda sekronizasyonlu iPhone'a dönüştürüyor.

1357138901_unnamed.jpg5 adet tema bulunan uygulama widget ve ikonlar bakımından da size iPhone kullanıyor hissi vermek için elinden geleni yapıyor.

Uygulamayı Google Play Store'dan indirebilirsiniz...

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER