ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Rüzgarlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Haziran 2014 Pazartesi 17:58

iPhone 6 sürpriz yapabilir!

iPhone 6 sürpriz yapabilir!

Apple iPhone hakkında yeni iddialar geldi.


Bugün Haziran ayının son günü ve bu haberimizde yine aylardır nerdeyse her gün sızıntı ve söylentileriyle gündemden düşmeyen iPhone 6 ile ilgili birkaç ayrıntı ile birlikte cihaz hakkında söylentilerden bahsedeceğiz.

Şimdiye kadar Apple’ın 2014 amiral gemisi akıllı telefonu hakkında birçok sızıntı oldu ve birkaç aydır cihazın maket görüntüleriyle diğer amiral gemilerinin karşılaştırmasını görüyoruz. Açıkçası, bu maketlerin nihai ürünün aksine ne kadar doğru olduğu ile ilgili sorular yok değil. Ancak Nikkei sitesinin kaynakları bu konuda farklı bir yaklaşım sergiliyor.

1404135944_iphone-6-mockup1.jpg

iPhone 6’nın şimdiye kadar görüntülenen maket versiyonları düşük bir yapı kalitesine sahip. Ev düğmesi bir boşluk olarak görülüyor ve ekranı beyaz bir çerçeve ile kuşatılmış. iPhone 6’nın maket görüntüsünün aslında nihai tasarım olmadığı söyleniyor.  İddialara göre Apple, iPhone 6’da kavisli ekran kullanacağı için maket iPhone 6’nın çerçevesi iPhone 5S’e göre daha fazla bırakılmış. Köşe kısımları da bu yüzden yuvarlak bir tasarıma sahip.

1404135960_iphone-6-mockup2.jpg

Ayrıca Apple’ın iPhone 6’da diğerlerinin aksine parlak bir Apple logosu kullanacağı söyleniyor.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER