SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Aralık 2014 Cumartesi 13:50

iPhone 6 Plus ile iyi fotoğraf çekmek için ipuçları

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/iphone-6-plus-ile-iyi-fotograf-cekmek-icin-1491470-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/iphone-6-plus-ile-iyi-fotograf-cekmek-icin-1491470-622x360.jpg
iPhone 6 Plus ile iyi fotoğraf çekmek için ipuçları

Profesyonel fotoğrafçıdan iPhone 6 Plus ile iyi fotoğraf çekmenin püf noktaları.


Apple'ın phablet akıllı telefonu iPhone 6 Plus ile Beyaz Saray'ın fotoğraflarını çeken Profesyonel fotoğrafçı Freelancer Brooks Kraft, iPhone 6 Plus kamerası ile fotoğraf çekenler için bazı ipuçları verdi.

1417854870_pro-photographer-uses-rear-camera-on-the-apple-iphone-6-plus-to-catch-holiday-event-at-the-white-house-1.jpg

Bu ipuçları aşağıdaki gibi:

* Telefon kamerası ile çekilen bir kötü pozlamayı düzeltmek oldukça zor. Onun için çekim yaparken en iyi pozlamayı yaptığınızdan emin olun. Doğru pozlamayı almak için ekstra dakika harcamanıza değer.

* Flaş kullanmayın.  iPhone düşük ışık koşullarında görüntü yakalamada oldukça iyi ve flaşlıya göre daha iyi görüntü alıyor. Ancak bazı durumlarda, başka seçenek yok.

* Zoom fonksiyonu kullanmayın, çünkü bir optik zoom değil. Sadece pikselleri fazla açıyor.

* Fotoğraf için kullandığınız uygulamanın görüntü ayarlarına dikkat edin. Bazı dosyalarınızı küçültecektir. Maksimum çözünürlük için yerli kamera uygulaması kullanın.KAYNAK : iPhone 6 Plus ile iyi fotoğraf çekmek için ipuçları

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

40.000 yıllık Mamut klonlanacak mı?

SONRAKİ HABER

Apple, Foxconn'un robotlarından memnun değil

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.