ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Nisan 2013 Pazartesi 09:13

iPhone 6 için konsept video !

iPhone 6 için konsept video !

iPhone 5S cephesinden dedikodular gelmeye devam ederken, kullanıcılar görmek istedikleri iPhone 6'yı sanal ortama taşıyor.


Mobil dünyasının lider üreticileri üst seviye akıllı telefonlarını duyururken, şimdi sıranın Apple tarafında olduğunu görüyoruz. Amerika merkezli şirket, kimi analistlere göre iPhone 5’ten beklediği başarıyı yakalayamadı. Rakip üreticilerin iddialı modellerini gün yüzüne çıkarması ile Apple’ın iPhone 5S’in çıkış tarihini yaz dönemine aldığı söylentilerini güçlendiriyor.

Yaz döneminde duyurulması planlanan iPhone 5S’in yanı sıra bütçe dostu bir çözümünde yıl sonunda kullanıcıların beğenisine sunulacağı ciddi şekilde dillendirilmekte. Bu noktada Apple cephesinde yapılan açıklamalar kafa karıştırıcı ve şu an için beklemekten başka bir çare görünmüyor.

iPhone 5S ve bütçe dostu iPhone söylentileri bu yönde gelişirken kimi tasarımcılar gelecek nesil iPhone modelleri için konsept tasarımlar oluşturmaya devam ediyor. Kısa süre önce F.Bianco adlı tasarımcı görmek istediği iOS 7’yi sanal ortamda oluşturdu ve söz konusu görüntüleri video haline getirerek kamuoyuna sunmuştu.

Oluşturulan yeni video da ise iPhone 6 tasarımı gözler önüne seriliyor. Ekran boyutunun 4.5-inç çıkarıldığı telefonda, iPhone telefonlarının vazgeçilmezlerinden home butonunun yer almadığı görülüyor. Açıkçası büyük ekran ve home butonunun yer almıyor olması konsept videoda yer alan iPhone 6’ya oldukça yakışmış. 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER