ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Çok Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Eylül 2013 Çarşamba 23:04

iPhone 5S'in iSight kamerasına dair tanıtım videosu yayınlandı!

iPhone 5Sin iSight kamerasına dair tanıtım videosu yayınlandı!

Apple'ın yeni telefonu 5S'in ilk resmi tanıtım videosundan sonra kamerasını anlatan video yayınlandı!


Apple uzun zamandır beklenen yeni telefonlarını nihayet dün TSİ 20.00'da ABD'den  WWDC Keynote 2013 etkinliğiyle tüm dünyaya canlı yayınla tanıttı. 

1 yıldan beri mobil gündemini meşgul eden, dedikodularla boğmaya başlayan iPhone 5S'in tanıtımı yine hüsrana uğrattı. Herşey beklenildiği gibi geldi, daha önce görselleri sızdırılan bütün prototipler gerçek çıktı.

1378886387_iphone-5s-camera2.jpg

Sizler için canlı anlatımını sunduğumuz iPhone 5S'in yenilenen özellikleri arasında çift led flaş, parmak izi okuyucu, yenilenen dünyanın ilk 64 bitlik işlemcisi ve grafik arabirim iyileştirmeleri yer alıyor. Kamera konusunda çok büyük donanımsal bir iyileştirmeye gitmeyen Apple, ağırlıkla yazılımsal yeniliklerle karşımıza çıktı.

iPhone 5C'nin resmi tanıtım videosuna ulaşmak isteyenler buradan, 5S'in resmi tanıtım videosuna ulaşmak isteyen buraya tıklayabilir.

Dün tanıtılan iPhone 5S hakkında merak edilen her şey (fiyat ve çıkış tarihi)

iPhone 5C hakkında merak edilen her şey! (fiyat ve çıkış tarihi)

iOS 7 Golden Master hakkında merak edilenler! (İndirme Linki)

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri Apple'ın 120 fps hızında kayıt yapabilen, 8 megapiksellik yeni iSight kamerasının ilk resmi tanıtım videosuyla başbaşa bırakalım, iyi seyirler.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER