ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ocak 2013 Perşembe 14:31

iPhone 5S farklı renk seçenekleri sunabilir

iPhone 5S farklı renk seçenekleri sunabilir

Apple, yeni nesil telefonunda birçok renk seçeneği karşımıza çıkarabilir.


Yeni nesil iPad’i eylül ayında tanıtarak kullanıcılarını şaşırtan Apple’dan buna benzer bir hamle iPhone 5 cephesinden de gelebilir. Genelde iki ürün arasında bir yıl zaman bırakan şirketin haziran ayında iPhone 5S’i kullanıcılarla buluşturacağı iddia ediliyor.

Teknik detaylar ve tasarım noktasında sayısız iddialar var. Ayrıca telefonda konumlandırılacak iOS 7 çalışmalarının da başladığı bir dizi kaynaklarda kendini gösterdi. Endüstri kaynakları şimdi de telefonun renk seçenekleri hakkında iddialarda bulundu. Telefon iPod Touch’ta olduğu farklı renk seçenekleri sunacak, böylece daha fazla kullanıcıya hitap edilmesi sağlanacak.

Akıllı telefonlarda ekran boyutunun sürekli büyüme göstermesi, Apple cephesinin iPhone 5 bu yolu seçmesinde etkin bir yol oynadı. Geride bıraktığımızın yılın son döneminde 5-inç segmentinde oluşturulan telefonların bir hayli artması ve kullanıcıların büyük bölümünün büyük ekranlı telefonları tercih ediyor olması Apple cephesinde yeni bir strateji geliştirebilir.

iPhone 5S ile ekran boyutunda yeni bir gelişme sağlanır mı bilinmez fakat telefon ve tablet neredeyse artık aynı boya ulaştıklarını ön görebiliriz.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER