ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Mayıs 2013 Cumartesi 15:55

iPhone 5'inizi sakın düşürmeyin!

iPhone 5inizi sakın düşürmeyin!


iPhone sahiplerinin yanlışlıkla cihazlarını düşürmesi yüreklerini ağzına getiriyordur. Çünkü satış fiyatı çok yüksek görülen iPhone'un tamiri de oldukça pahalı.

Ancak iPhone 5 sahipleri bu konuda daha çok mağdur. Çünkü bütün iPhone'lar içinde tamir edilmesi en pahalı cihaz iPhone 5. Apple iPhone 5'in sadece kırılan ekranını yenilemek için 229 dolar ücret istiyor.

Wall Street Journal'a göre bir iPhone 5'in ekranının tamir fiyatının yüksek olmasının sebebi, maliyetindeki artış. Ayrıca pahalı bileşenleri ve bu çok bileşenlerin düşük arz kombinasyonu bunun sebeplerinden birisi.

ComputerOverhauls.com, sitesinde yazan bir online tamircinin yaptığı açıklamaya göre "yedek parçaların yüksek maliyeti nedeniyle, henüz, iPhone 5 tamir hizmeti veremiyoruz". "Şu anda, Apple Store hasarlı iPhone 5'leri onarmak için en ucuz seçenektir." Diğer hizmetler onarım için fiyat yaklaşık 250 $ kadardır. " dedi.

Yani anlaşılan o ki iPhone 5 daha pahalı malzemelerden yapıldığı için tamiri de bir o kadar pahalı. Siz siz olun eğer bir iPhone 5'iniz varsa asla düşürmeyin.

Beyin ameliyatı sosyal medyada paylaşıldı - video

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER