ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Haziran 2014 Cuma 20:55

iOS 8'in 3. Beta versiyonu ne zaman yayınlanacak

iOS 8in 3. Beta versiyonu ne zaman yayınlanacak

Apple'ın yeni nesil mobil işletim sistemi arka arkaya güncelleme almaya devam ediyor


Apple'ın yeni nesil mobil işletim sistemi iOS 8 2 Haziran'da başlayan Geliştiriciler Konferansında tanıtılmıştı. Bu tanıtım sonrası Apple iOS 8'in Beta sürümünü indirmeye sunmuştu. Gelen hatalar ve iOS 8'in bahsedilen özelliklerinin olmamasından dolayı eleştirlen Apple 2 hafta sonra 2. Beta sürümü ile kullanıcılarının karşısına çıkmıştı.

Bizde sizlere bu güncellemenin nasıl yapılacağını buıradaki yazımızda bahsetmiştik. Okumayanlar ve bu güncellemeyi yapmayan kişilerin videoyu izleyerek çok kolay bir şekilde güncelleme yapabileceklerini ve bu güncelleme sonrası telefonlarının garantilerinin devam edeceğinin altını çizelim.

BGR araştırma şirketinin haberine göre Apple iOS 8’in 3.Beta versiyonunu 8 Temmuzda dağıtacak. Bu dağıtımla birlikte Apple’ın daha fazla özelliği ve daha stabil bir iletim sistemini bizlere sunacağını öngörebiliriz. Bu konuda gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Apple’ın iOS 2.0 ve iOS 5.0 işletim sistemlerinin nihai sürümleri çıkmadan önce tam 8 kez Beta versiyonu verdiğini hatırlatarak sizlere Apple’ın iOS işletim sistemi Beta versiyonlarının hangi zamanlarda verildiği ile ilgili grafiği paylaşalım.

1403878119_ios-betas.jpg

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER