SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Aralık 2014 Çarşamba 13:43

Instagram kullanıcılarına müjde

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/instagram-kullanicilarina-mujde-1493500-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/instagram-kullanicilarina-mujde-1493500-622x360.jpg
Instagram kullanıcılarına müjde

Instagram, uygulamasına yeni fotoğraf filtrelerinin eklendiğini duyurdu.


Instagram, uygulamasına yeni fotoğraf filtrelerinin eklendiğini duyurdu.

Instagram’ın blog sayfasından yapılan açıklamaya göre; fotoğrafçılık eğilimlerinin gelişmesi ve mobil cihazlardaki kamera yeteneklerinin büyük ölçüde iyileşmesi nedeniyle en son Aralık 2012 yılında eklenen Mayfair ve Willow filtresinden sonra gelişen teknolojinin gerisinde kalınması için Slumber, Crema, Ludwig, Aden ve Perpetua adını taşıyan filtreler eklendi.

Bu yeni filtreler fotografların renklerini yumuşatıyor ve farklı hisler oluşturuyor. Ayrıca Instagram, son güncellemesine favori filtre listesi oluşturabileceğiniz ‘yönet’ butonu ekleyerek kullanıcının filtrelerin sırasını yeniden düzenlemesi ve nadiren kullandıklarını gizleme için imkanı getirdi.

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Note 4 ve Note Edge için Android 5.0.1

SONRAKİ HABER

Yok artık Skype!

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.