SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Ekim 2014 Cuma 23:25

II.Elizabeth'den ilk tweet!

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/ingiltere-kralicesi-ilk-tweetini-atti-1479689-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/ingiltere-kralicesi-ilk-tweetini-atti-1479689-622x360.jpg
İngiltere Kraliçesi ilk tweetini attı

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth, ilk tweetinde ne yazdı?


İnternet ve sosyal medya yıllardır popüler ancak bir isim var ki, kendisi çok popüler olmasına rağmen ilk tweetini yeni attı. İngiltere kraliçesi Elizabeth’den bahsediyoruz.

Bugün Bilim Müzesini ziyaret eden ve "Bilgi Çağı" galerisinin açılışını yapan Kraliçe Elizabeth, "Bugün Bilim Müzesi'nde Bilgi Çağı sergisini açmaktan memnuniyet duydum. Umarım insanlar ziyaret etmekten keyif alır. Elizabeth R" mesajı ile ilk tweetini attı.

1414161070_tweet.jpg

Galerinin açılışı sırasında, "British Monarchy" hesabını kullanarak ilk tweeitini atan Kraliçe, "British Monarchy" hesabını kullandı. Bu hesap, Kraliçe ve kraliyet ailesiyle ilgili bilgi ve fotoğrafların paylaşıldığı resmi hesap olarak kullanılıyor.

"Bilgi Çağı" galerisinde, telgraftan günümüzdeki akıllı telefonlara kadar modern iletişimin yıllar boyunca nasıl geliştiği interaktif şekilde anlatılıyor.

1414161216_kralice.jpgETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

"Rooms" iOS için kullanıma sunuldu

SONRAKİ HABER

Dijital spor ve fitness

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.