ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Ağustos 2014 Cuma 10:17

Huawei Ascend P7 safir ekranlı mı olacak?

Huawei Ascend P7 safir ekranlı mı olacak?

Çinliler her ne kadar kopyacı görünse de, Huawei Ascend serisi ile oldukça iddialı olmayı hedefliyorlar.


Çinliler her ne kadar kopyacı görünse de, Çin’in bazı akıllı telefon üreticileri oldukça başarılı işlere imza atıyor. Bu firmalardan biri olan Huawei, son yıllarda akıllı telefonları ile lider teknoloji şirketleri ile yarışıyor.

Huawei Ascend serisi ile oldukça şık ve dünyanın en ince akıllı telefonlarını üreten şirket, Ascend P7 ile bu başarısını sürdürdü. Ancak görünen o ki bu kadarla kalmayacak. Huawei CEO’su Richard Yu, yaptığı bir röportaj sırasında, “şok edici ürünler” sunmaya devam edeceğiz dedi ve cebinden safir ekranlı bir Ascend P7 çıkardı.

Safir ekranların tüm ekranlar içinde en dayanıklı ekran olduğunu hepimiz biliyoruz. Hatta CEO, bir muhabiri çağırarak eline bir bıçak verdi ve ekranın sağlamlığını denemesini istedi. Ancak ilginç olan kısım normal Ascend P7’nin safir değil de Gorilla Glass ile kaplı IPS LCD ekran özelliğine sahip olması.

Huawei CEO’sunun bu tavrı, Ascend P7’nin safir ekranlı Prime modelinin gelebileceğini akıllara getirdi. Sonuçta, Çinli üreticinin gelecek için büyük planları var gibi görünüyor ama sadece zaman Huawei’nin planlarını ortaya koyacaktır.

1407411372_p7.jpgKAYNAK : Safir ekranlı Huawei Ascend P7 mi geliyor?

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER