ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Eylül 2013 Çarşamba 11:40

HTC'den yeni akıllı telefonlar

HTCden yeni akıllı telefonlar

İşte HTC'nin rakiplerini kıskandıracak orta segmentte uygun fiyata sunduğu o telefonlar!


Mobil dünyanın geleceğini şekillendiren firmalardan HTC, yeni akıllı telefonlarını geçtiğimiz saatlerde görücüye çıkarttı. HTC, tüm fiyat segmentlerinde en üst düzey mobil deneyim için kullanıcılarına sürpriz yenilikler sunmaya devam ediyor. Tayvanlı dev üretici yeni Desire 601 ve Desire 300 telefonları ile giriş ve orta seviyedeki cihazlara da HTC BoomBass özelliğini ekledi.

1378282019_htc-desire-601tum-renkler.jpg

HTC Desire 601 ve HTC Desire 300 modellerinin de akıllı telefon ailesine katıldığını duyuran Tayvan'lı şirket,  Orta segment telefonlara farklı bir boyut kazandıran HTC Desire 601, amiral gemisi One ailesinden, aralarında Video Önizleme ve HTC BoomSound ile HTC Zoe™’nin de bulunduğu LTE özelliklerini barındırdığını belirtti. Giriş segmenti akıllı telefonlarda yeni bir standart getiren HTC Desire 300 ise güçlü, geniş ekran tarama deneyimini ve HTC BlinkFeed™’i sunuyor.

HTC Desire 601: Uygun fiyata yüksek performans!

HTC Desire 601, HTC One’ın dünyanın en iyi telefonu olarak taçlandırılmasını sağlayan özelliklerin birçoğu ile eksiksiz şekilde sunuluyor. HTC BlinkFeed, Video Önizlemeli HTC Zoe ve HTC BoomSound Desire 601’i bugün piyasadaki en gelişmiş orta seviye akıllı telefon yapıyor. 

5MP arka kamera HTC Zoe fotoğrafları çekerek görüntülere üçer saniyelik videolar olarak hayat veriyor. HTC Zoe’nun basit düzenleme yetenekleri, Sıralı Çekimler, Sürekli Gül ve Nesne Kaldırma gibi gelişmiş özellikler sunarak asgari çaba ile inanılmaz sonuçlar elde etmeyi de kolaylaştırıyor. Video Önizleme, HTC Desire 601’in 4,5 inçlik qHD ekranı üzerinde görüntülenen önizlemeli videolar yaratarak kamera deneyimini bir üst düzeye taşıyor. Daha kişisel bir hatıra için bir dizi önceden hazırlanmış temanın eşlik ettiği bu heyecan verici 30 saniyelik video montajları kolaylıkla yaratabiliyor ve anında paylaşılabiliyor.

1378281334_p1030654-580-90.jpg

 

Süper hızlı veri akıtma, paylaşma ve göz atma HTC Desire 601, kaliteden hiçbir taviz vermeksizin süper hızlı HD video ve müzik aktarmak için çift çekirdekli 1.4GHz Qualcomm® Snapdragon™ 400 işlemci ile LTE bağlanabilirliğini birleştiriyor. 4.5 inçlik 540x960 ekranıyla 1GB RAM kapasitesi sunacak.  ilYoldayken medyayı deneyimleme şeklinizi değiştiren çift ön HTC BoomSound hoparlörler tamamıyla sarmalayıcı bir görsel-işitsel deneyim yaratmak için büyük bir ekran ile bir araya getiriliyor. Nereye giderseniz gidin, daha zengin, daha kesin tonlar sunan hoparlörlerin ham gücü “büyük ekranlı, büyük sesli” ev eğlencesi deneyimini de istediğiniz yere götürmenize izin veriyor.

Sense 5.0 arayüzüne eşlik edecek Bluetooth 4.0, WiFi, 4G LTE, Beats Audio gibi standart HTC özellikleri kullanıcıların yine beğenisini toplayacak. 1080p HD video kaydı yapabilen 5MP kamerasıyla satışa sunulacak Desire 601, Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanacak. Gücünü 2100mAh bataryadan alan yeni akıllı telefon Ekim ayından itibaren tüm dünyada satışa sunulacak. 

-Sonraki sayfa için tıklayın: HTC Desire 300-

 

HTC Desire 300: Kişisel ve güçlü bir giriş seviyesi akıllı telefonu

HTC Desire 300, giriş seviyesi telefonlardaki göz atma deneyiminizi HTC BlinkFeed ile geliştirerek kişisel ve güncel içerik ve sosyal medya güncellemelerinin anında ana ekranınızda olmasını sağlıyor. 4,3 inçlik nefes kesici tam laminasyonlu ekranı, kişiselleştirilmiş HTC BlinkFeed güncellemelerinizi okumak, videolar izlemek, fotoğraflara bakmak ve webde dolaşmak için mükemmel bir seçenek sunarken çift çekirdekli 1GHz Qualcomm® Snapdragon™ işlemci ise asla performans sıkıntısı çekmeyeceğiniz anlamına geliyor.

1378282112_htc-desire-300.jpg

4.3 inçlik 480x800 çözünürlüğünde ekranla gelecek akıllı telefon, 4GB dahili depolama alanıyla kısıtlı bir bellek sunacak. MicroSD desteğiyle çözüm bulunan bu sorun kullanıcıların çok da umrunda olmayacak gibi. Android Jelly Bean işletim sistemiyle gelen akıllı telefon Sense 5.0 arayüzünü kullanıyor. 5MP kamera ve 512MB RAM'iyle orta segmentin ön sıralarında yer almaya hak kazanacak yeni HTC Desire 300, Uzak Doğu ve Avrupa başta olmak üzere Ekim ayından itibaren bazı pazarlarda satışa sunulacak. KAYNAK : HTC, yeni akıllı telefonlarını duyurdu! (Desire 601 ve 300)

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER