ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Mart 2013 Çarşamba 01:54

HTC, orta seviye telefonlara da sunacak

HTC, orta seviye telefonlara da sunacak

HTC One'la birlikte sağlanan gelişimi süreç içerisinde birçok modelde göreceğiz.


One isimli yeni nesil akıllı telefonu bir süre önce görücüye çıkaran Tayvanlı üretici, telefona konumlandırdığı yenilikçi gelişimleri orta seviye modellerinde de devam ettirecek. HTC’nin İngiltere ve İrlanda Başkanı Phil Roberson, tüm haber ve içeriklerin anında sunulduğu ve keyifli bir kullanım deneyimi sunan Blinkfeed ile standartlara nazaran ışığı üç kat daha fazla hapseden ve bu sayede daha net çekimler sunan Ultrapiksel kameranın, süreç içerisinde pazara sunacakları orta seviyeli modellerde de yer alacağını belirtti.
1362488027_ultrapixel-580x373.png

Kamera ile birlikte sunulan yazılım desteği de kullanıcılardan tam not aldı. Fotoğraf ve videoların hareketli olarak sergilendiği kamera, görüntü ve videolara müzik ekleme, ve elde edilen çalışmaların farklı temalarda sergilenmesini sağlayan HTC Zoe de orta seviye konumlandırılacak modellerde yer alacak.

2013 yılı içerisinde tepe modelinin HTC One olacağını bildiren şirketin Android ve Windows Phone 8 platformundan ürünler sunmaya devam edeceği; üstelik söz konusu bu ürünlerde yenilikçi gelişmelerin sağlanacak olması, HTC’yi tekrar pazarın iddialı ekiplerinden biri yapabilir.
1362488065_354560.jpg

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER