ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Az Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Haziran 2013 Perşembe 11:40

HTC One ve One Mini yan yana görüntülendi

HTC One ve One Mini yan yana görüntülendi

Galaxy S4 Mini'ye rakip olacağı bildirilen HTC One mini, orta sınıf için ideal teknik özellikleri bünyesinde barındırıyor.


Mobil dünyasında uzun süredir iddialara konu olan HTC One mini ilk defa HTC One ile yan yana görüntülendi. Tasarım noktasında HTC One’a benzerlik gösteren telefon teknik özellikler noktasında daha düşük detaylara barındıracak. Engadget kaynakları telefonların tasarım noktasında birbirilerine oldukça benzediğini bildirirken, One mini’de kullanılan malzemenin içeriğinde plastik olacağını da ifade etti. Söz konusu görselde telefonun çevresini saran plastik bir malzeme olduğu gözleniyor. Mini modelinde aynı zamanda kızıl ötesi bağlantı noktası yer almayacak.

Telefonun teknik özelliklerine değinecek olursak; 4.3-inç boyutunda HD çözünürlüklü Super LCD3 ekran, çift çekirdekli 1.4GHz frekans hızında işlem gören Qualcomm 400 işlemci, 2GB RAM, Android 4.2.2, Sense 5, HTC Zoe, Blinkfeed, ultrapiksel kamera, stereo hoparlörler ve Beats Audio ses çıkışı. Önümüzdeki ay tanıtılması beklenen telefon ağustos ayında satışa sunulacak. 
1371107217_htc-one-mini-side-by-side.jpg

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER