ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Parçalı Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Temmuz 2013 Salı 12:03

HTC One Mini'ye Naim Süleymanoğlu benzetmesi

HTC One Miniye Naim Süleymanoğlu benzetmesi

HTC, One mini için hazırladığı infografikte milli haltercimiz Naim Süleymanoğlu'na yer verdi.


HTC One’ın önemli bir "akıllı telefon başarı" olduğu herkes tarafından kabul ediliyor. Telefon, güzel metal tasarımı, güçlü donanımı ve yenilikçi kullanıcı deneyimi ile  hem kullanıcılardan hem de eleştirmenlerden tam not aldı. One modeli ile önemli bir başarı elde eden şirketin, bundan sonra kullanıcılara sunacağı modellerin büyük bölümünde bezer tasarım anlayışını devam ettirmesi bekleniyor. Nitekim One mini ve One Max adlı modellere ilişkin ortaya çıkan sızıntılar bu iddiayı destekliyor.

Şirketin yakın zamanda (temmuz sonu olabilir) One mini modelini resmiyete kavuşturması bekleniyor. Telefonun tüm teknik detaylar ve hatta tasarımı haftalar öncesinde netleşti. HTC’nin resmi blog sayfasında yayınladı infografik ise telefonun varlığı bir nevi resmi olarak teyit etti.

”Büyük bir yumruk getiren küçük şeyler” şeklinde yayınlanan infografikte dikkatimizi çeken ayrıntı ise Dünya ve Olimpiya şampiyonu unvanlı milli haltercimiz Naim Süleymanoğlu’nun da söz konusu infografikte yer alması oldu. Haltercimizden “Cep Herkülü” olarak bahsedilmesi One mini’nin sunacağı işlemci performansını işaret ediyor.

Telefonun elde edilen son ekran görüntülerinden RAM miktarının 1GB olarak yer alması telefonu bekleyen birçok kullanıcıda haya kırıklığı oluştururken, resmi özellikler için telefonun tanıtılmasını bekleyeceğiz. 

1373964035_little-things-that-pack-a-punchalex7.12.13-730x3825.jpg

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER