ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Mayıs 2013 Perşembe 11:58

HTC One Mini haziranda, J Butterfly S üçüncü çeyrekte

HTC One Mini haziranda, J Butterfly S üçüncü çeyrekte

HTC'nin önümüzdeki aydan itibaren karşımıza çıkaracağı telefonlardan detaylar gelmeye devam ediyor.


HTC One’ın türevi olarak nitelendirilen One Mini için son dönemde iddialar azalmış olsa da, Tayvan analiz şirketlerinden BNP Paribas Securities telefonun önümüzdeki ay tanıtılacağını iddia etti. Analiz şirketi, One Mini’nin yanı sıra J Butterfly’ın halefi olarak değerlendirilen J Butterfly S’in de üçüncü çeyrekte tanıtılacağını bildirdi.

HTC One Mini (HTC M4) için iddia edilen teknik özellikleri hatırlayacak olursak; Qualcomm cephesinden çift çekirdekli Snapdragon 400 işlemci, 4.3-inç boyutunda HD çözünürlüklü ekran, 16GB dahili depolama birimi, Android 4.2, Sense 5, ultrapiksel sensörlü kamera, 1.700mAh kapasiteli pil, HTC Blinkfeed, HTC Zoe, yekpare alüminyum kasa, Stereo FM radyo ve Corning Gorilla Glass 2 şeklinde sayılabilir.

J Butterfly S için söz konusu detaylara göz attığımızda ise dört çekirdekli Qualcomm 800 işlemci, Adreno 330 grafik birimi, 2GB RAM, 5-inç boyutunda Full HD ekran, BlinkFeed, Boomsound hoparlör ve Ultrapixel kamera sensörü şeklinde bir sıralama yapılabilir.

Analiz şirketinin öne sürdüğü detaylar bununla sınırlı değil. Yılın ikinci yarısında 5.9-inçlik bir ekrana sahip HTC ONE T6’nında  (One Mega) tanıtılacağı yönünde açıklamalarda da bulunuldu.

Stok Android ile çalışan HTC One’ın da önümüzdeki aylarda beklenmesiyle One isminin birçok modelle ilişkilendirilmesine şahit olacağız.

Galaxy S4 Zoom ve Active’in teknik özellikleri şekillendi Teknolojioku: Galaxy S4 Zoom ve Active’in teknik özellikleri şekillendi

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER