ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Şubat 2013 Cuma 23:10

HTC M7, One serisine dâhil edilecek!

HTC M7, One serisine dâhil edilecek!

Merakla beklenen telefon hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. İddialar telefonun One serisi içerisinde yer alacağını bildiriyor.


HTC’nin 19 Şubat’ta Londra ve New York’ta düzenleyeceği etkinliklerle resmiyete kavuşturacağı M7 için lansman tarihi yaklaştıkça yeni iddialar gündeme geliyor. Teknik özellikler ve tasarım noktasında sayısız sızıntı oluşmuş olsa da henüz resmi kaynaklarca doğrulanan bir bilgi yok.

Bugüne kadar M7 kod ismiyle anılan telefonun henüz resmi adı bile netleşmiş değil. Mobil dünyasına duyurduğu sızıntılarla sık sık gündeme gelen ve bu konuda güvenirliğini daha önce teyit ettiren Evleaks, M7’nin HTC One serisine dâhil edileceğini bildirdi. HTC, geçtiğimiz yıl düzenlenen MWC 2013 etkinliğinde One serisine tanıtmıştı.

4.7-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü ve aynı zamanda SoLux teknolojisini beraberinde getirecek ekran, 4 çekirdekli Qualcomm işlemci, 2GB RAM, 4.3 ultrapiksel çözünürlüğünde kamera, Android 4.2 ve Sense 5.0 telefonda beklenen teknik özellikler olarak sıralanıyor.

1360353457_htc-m7-launch-at-verizon-reportedly-delayed.jpg

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER