ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Nisan 2013 Çarşamba 11:09

HTC iddialı bir telefon hazırlığında!

HTC iddialı bir telefon hazırlığında!

Tayvanlı üretici kullanıcılardan büyük beğeni toplayan J Butterfly modelinin yeni versiyonu için kolları sıvamış görünüyor.


Geçtiğimiz yıl resmi tanıtımı gerçekleştirilen ve dünyanın Full HD ekranlı ilk telefonu olan HTC J Butterfly kısıtlı ülkelerde satışa sunulmuştu. Telefonun Amerika versiyonu ise Droid DNA olarak adlandırılmıştı.

Geride bıraktığımızda haftalarda telefonların satışa sunulduğu ülkelerde kayda değer satışlar gerçekleştirdiğini belirtmiştik. HTC’de telefon için gelen yoğun talebi dikkate alarak J Butterfly’nin birçok ülkede satışa sunulacağını bildirmişti. Söz konusu ülkeler arasında Türkiye de yer alırken henüz net bir tarih aktarılmış değil.

Hakkındaki detaylar ortaya çıkarken bir dönem HTD DLX olarak da adlandırılan J Butterfly için HTC’nin devam modeli hazırladığı ortaya çıktı. LTE desteği sunacağı da bildirilen telefon DLXPLUS olarak güncelleme dosyalarında göründü. Telefonda işlemci, kamera ve yazılım noktasında gelişmeler bekleniyor.

HTC One’ı yıl boyunca tepe modeli olarak belirleyen Tayvanlı üretici DLXPLUS modelini yine ilk aşamada uzak doğu ülkeleri ve Amerika’ya sunabilir.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER