ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Kasım 2014 Perşembe 12:22

Hiçbir şeye benzemiyor!

Hiçbir şeye benzemiyor!

Norveçli yönetmen Martin Sofiedal'ın Uncharted 4 hakkında söyledikleri zaten yüksek olan beklentilerimizi daha da arttırdı.


En sevdiğiniz oyun hakkında çekimleri üç ay süren bir live action kısa film çektiğinizi, kısa filmin oyun yapımcılarının ilgisini çektiğini ve sizi ofise davet ettiklerini hayal edin. Fakat, bu daha hiçbir şey. Peki, ofiste bir sonraki oyuna dair daha önce hiç görülmemiş materyaller gördüğünüzü hayal edin bir de? Norveçli yönetmen Martin Sofiedal'ın başına tam olarak bu geldi! uncharted-4-a-thiefs-end-listing-thumb-01-ps4-us-09jun14

Naughty Dog ofisine davet edilen Martin Sofiedal, ofiste gördükleri hakkında,''Yeni oyuna dair ham görüntüler gördüm, bazı aksiyon sahnelerinin çizimlerini ve yeni grafiklerle karakter tasarımlarını. Sully'i neredeyse gerçek bir insan gibi görmek korkutucu bile denebilir. Ayrıca açılış sahnesinin birkaç saniyesini görebildim, hala üzerinde çalışıyorlardı, ama buna rağmen muhteşemdi.'' cümlelerini ve  ''Drake'in uzun çimenler arasında yürüdüğü bir test sahnesini gösterdiler, her çimen hem rüzgar yüzünden sallanıyordu hem de Drake hareket ettikçe sallanıyordu. Çılgıncaydı. Daha önce böyle bir şey görmedim.'' cümlelerini kurdu.

LeaderGamerÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER