ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Mayıs 2013 Cumartesi 12:40

Günün Sorusu: Saf Androidli Galaxy S4 mü HTC One mı?

Günün Sorusu: Saf Androidli Galaxy S4 mü HTC One mı?

Saf Androidli hangi telefonu tercih edersiniz? Galaxy S4 mü HTC One mı?


Google geçtiğimiz günlerde beklenen Nexus 5 akıllı telefonu tanıtmadı ancak onun yerine, saf Androidli Galaxy S4 ile çıktı. Bu durum mobil kullanıcıların hoşuna gitti çünkü yüksek donanım ve en iyi Android  işletim sistemi bir araya geliyordu. Saf Androidli Galaxy S4 26 Haziran'dan itibaren Google Play Store üzerinden satışa sunulacak.

Saf Androidli Galaxy S4'ün tanıtımının ardından HTC'nin saf Androidli HTC One çıkaracağı söylentileri başladı. Hatta bir HTC geliştiricisi Jet Leigh, Twitter'da yayınladığı mesaj ile kullanıcıları heyecanlandırdı. "649 dolara stok Android ile çalışan bir plastik parçası alabilirsiniz ya da... Bekleyebilirsiniz" şeklindeki tweet atan Leigh, Galax S4'ü iğnelerken, HTC One'ın da Nexus programında dahil edileceği düşüncelerine sebep olmuştu. Ancak HTC yetkilileri resmi bir açıklama yaparak bu iddiaları yalanladı. Ancak yine de şirkete yakın kaynaklar bu yaz sonuna kadar saf Androidli HTC One'ın çıkacağını iddia ediyor.

1369460376_samsung-galaxy-s-4-vs-htc-one-specs-630x472.jpg

Android severler saf Androidli ve yüksek donanım özellikli Galaxy S4 ve HTC One'ı seçebilir, ya da önümüzdeki aylarda çıkması beklenen saf Androidli Nexus 5'i bekleyebilir. Tabii ki Nexus 5 diğerlerine göre daha hesaplı olacaktır.

Şimdi size soruyorum: Peki siz hangi Saf Androidli amiral gemisini tercih ederdiniz? Galaxy S4 mü HTC One mı?

 İşte saniye saniye 10 milyon Galaxy S4 satışı! Video Teknolojioku: İşte saniye saniye 10 milyon Galaxy S4 satışı! Video

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER