ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Mart 2013 Çarşamba 00:27

Günün Android oyunu: Candy Crush Saga

Günün Android oyunu: Candy Crush Saga

İşte bugün sizler için seçtiğimiz Android oyunu!


Son zamanlarda Facebook üzerinden ün salan ve Android telefonlar için de indirilebilen oyunlardan biri de Candy Crush Saga. Oyundaki renkli tasarımın yanı sıra düşündürücü bir puzzle oyunu benzeri olarak geliyor. Kullanıcıları kısa sürede kendine bağlamayı başaran oyun online oyunlardaki stratejiyle kullanıcıları uzun vadede kendine bağlamayı başarmış durumda.

Facebook entegrasyonlu çalışan oyunda 5 hakkınız bulunuyor. Zorlu bölümleri geçemediğinizde harcadığınız haklarınız bittiğinde bir süre beklemeniz gerekiyor, eğer en heyecanlı yerinde haklarınız bittiyse bir yolunuz daha var: Facebook arkadaşları.

1364327501_unnamed.jpg

Aslında Facebook’taki oyun isteklerinden hepimiz ziyadesiyle sıkıldık. Ancak sanırım bu konu deneyimlere bağlı bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Candy Crush Saga Android telefonunuz üzerinden ilk 35 bölüme kadar ücretsiz oynanıyor. Daha sonra da arkadaşlarınızdan bazılarının yardımına ihtiyaç duyuyorsunuz. Ekstra haklar ve özellikler için de Google Play Store üzerinden parayla satın alabiliyorsunuz. Ancak Facebook oyunlarına, özellikle bağımlılık yapan oyunlara para yatırmak ne kadar mantıklı bir hareket bu kararı size bırakıyoruz.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER