ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Ocak 2014 Cuma 16:43

GTA 5'in PC çıkış tarihi belli oldu!

GTA 5in PC çıkış tarihi belli oldu!

PC dünyasının yeni fenomeni GTA 5 olacak.


Tüm zamanların en spesifik oyunlarından Grand Theft Auto, tüm serileriyle oyun severlerin oyun dünyasını süslemeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl içerisinde 2013'ün son aylarında oyun konsolları için oyuncuların dijital dünyalarındaki yerini alırken, PC kullanıcıları için ne zaman geleceği henüz belli değil, dedikodular can sıkmaya başlıyordu.

Geçtiğimiz aylarda gelen GTA serisinin son oyununun Mart ayında PC kullanıcılarıyla buluşacağı iddiaları oyun gündemini tekrar canlandırdı. Daha önce Amazon'un çalışanlarından gelen 12 Mart tahminine bir yenisi daha eklendi. Oyun 12 Mart 2014 tarihinde raflardaki yerini almaya hazırlanıyor olabilir. Bu sözlerin sahibi Brezilya'lı bir oyun distrübütör firması.  Konuyla alakalı olarak henüz net bir açıklama gelmese de doğru olma olasılığının çok yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

1389357201_gta5artworkarrestoleadergamer.jpg

Amazon'un daha önce yaptığı oyun çıkış tahminlerinin doğru çktığını da göz önünde bulunduracak olursak, oyunun Mart ayında gelmesi milyonlarca kullanıcıyı çok sevindireceğe benziyor. Yeni yılla beraber oyunun PC için çıkış tarihi kesin olarak açıklanacak. Şimdilik oyunun çıkış tarihini beklemekten başka seçeneğimiz yok gibi görünüyor. KAYNAK : GTA 5'in PC çıkış tarihi belli oldu!

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER