SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Kasım 2014 Perşembe 14:48

Google'dan klavye güncellemesi

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/google-klavye-uygulamasini-guncelledi-apk-1485901-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/google-klavye-uygulamasini-guncelledi-apk-1485901-622x360.jpg
Googledan klavye güncellemesi

Android 5.0 Lollipop'un yayınlanmasıyla birlikte Google uygulamaları için güncelleme süreci de başlamış oldu.


Google, Play Store’daki resmi klavye uygulaması için bir güncelleme daha başlattı. Android 5.0 sonrası Google tarafından beklenen bu hamle kısa süre içerisinde diğer Google uygulamalarını da kapsayacaktır.

Güncellemeyle birlikte 4.0 numaralı sürüme yükseltilen Google Klavye için Materyal Tasarımla uyumlu iki yeni tema bizleri karşılıyor. Kullanıcılar klavye ayarlarından Material Dark ve Material Light temalarından birisini seçebiliyor. Alt bölümdeki görselde yeni temalara göz atabilirsiniz. 

1415880001_gsmarena002-1.jpg

Yeni temaların yanı sıra güncelleme “Öneriler ve düzeltmeler için iyileştirilmiş tasarım” ve “Hata düzeltmeleri ve kararlılık geliştirmeleri” yeniliklerini içeriyor. Google Klavye’yi buradan indirebilirsiniz. Dilerseniz buradan APK dosyasını indirerek kurulumu elle gerçekleştirebilirsiniz. ÖNCEKİ HABER

Onlar telefon piyasasının lejyonerleri

SONRAKİ HABER

AnTuTu ve akıllı telefonlar

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.