SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Aralık 2014 Cuma 23:30

Google, İspanya'dan sonra Rusya'daki ofisini de kapattı!

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/google-ispanyadan-sonra-rusyadaki-ofisini-de-1492791-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/google-ispanyadan-sonra-rusyadaki-ofisini-de-1492791-622x360.jpg
Google, yine bir ofisini de kapattı!

Google, Rusya'da yürürlüğe giren yeni kanunlar nedeniyle mühendislik bölümünü kapatma kararı aldığını bildirdi.


Google'ın dün İspanya'daki ofisini kapattığı haberi sıcaklığını korurken bugün yeni bir haber daha geldi. Google, Rusya’daki mühendislik ofisini kapatma kararı aldığını açıkladı.

Alınan bilgilere göre şirket Rusya’da yürürlüğe giren yeni kanunlar dolayısıyla, ‘Rusya’yla ilgili Rusya’dan toplanan bir veri, başka ülkelerle paylaşılamaz hükmü’ nedeniyle mühendislik bölümünü kapatma kararı aldı. Google dün yeni telif hakları yasası dolayısıyla İspanya’daki ‘Haberler’ bölümünü kapatmıştı.KAYNAK : Google, İspanya'dan sonra Rusya'daki ofisini de kapattı!

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Elektronik imza kullanıcı sayısı 1.5 milyonu geçti

SONRAKİ HABER

LG G3 için ülkemizde Android 5.0 Lolipop güncellemesi başladı

YORUM YAZ
1 YORUM YAZILMIŞ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  • - Mehmet Keskin:14 Aralık 2014, Pazar 02:07

    Çok şükür. Google nin amacı interneti ele geçirmek. Bunun için ne gerekiyorsa yapıyor. Ama bu duruma dur diyenler var çok şükür...