ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Parçalı Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Mayıs 2013 Pazar 16:18

Google IO’da Google Play Games tanıtılacak

Google IOda Google Play Games tanıtılacak

Google Play baştan aşağı yenileniyor.


Google Play’de bazı değişiklikler başladı bile. 15 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Google I/O etkinliği için hazırlıklar başladı. Google’ın bu sene yeniliklerini ve geliştirmelerini göreceğimiz etkinlik için değişiklikler başladı.

Değişmesi ve yenilenmesi beklenenlerin başında Google Play geliyordu. Google Play marketinden oyunların ayrılacağı belirtiliyor. Google Play Games olarak yayınlana APK, bir çeşit Game Hub benzeri market olacak.

En geniş market olan Android Market'ten oyunların ayrılması kullanıcılar için güzel olacak. Ayrıca uygulamaların çoğalmasıyla hem düzen hem de seçim zorlaşıyordu. Ayrıca oyunların tanıtımı iyi yapılamayınca ilgi yeterli olmuyordu. Bu sayede oyunlar için güzel bir imkan sağlanmış olacak. Ayrıca Google Play Games’ten bildirim alabilecek olan kullanıcılar yeni çıkan oyunları da takip edebilecek.

Oyun dünyası mobilde de giderek gelişiyor. Bu gelişimle mobil alanda da oyun tutkunluğu kavramı ortaya çıkıyor. Yenilikleri ve ayrıntıları 15 Mayıs’ta Google I/O konferansında göreceğiz.

1368342880_google-play.jpg Nokia PureView’in muhteşem kamerasından 4K kalite – Video Teknolojioku: Nokia PureView’in muhteşem kamerasından 4K kalite – Video

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER