ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2013 Çarşamba 16:46

God of War severler buraya!

God of War severler buraya!

GOD OF WAR:ASCENSION'IN Ön siparişi 6 şubatta başlıyor!


God Of War: Ascension’ın ön siparişi 6 Şubat’ta başlıyor. Lansman fiyatı olan 119TL’ye satılacak olan bu oyun birçok elektronik mağazada satışa çıkacak.

Sony sevilen oyunlarından GOD serisinin son oyunu olan Ascension’ın 15 Mart 2013’te Türkiye’de ve Türkçe dil desteği ile satışa çıkacağını daha önce duyurmuştu. Oyunun çımasına yaklaşık 2 ay kala oyun severleri sevindiren bir haber yayınlayan Sony, God Of War:Ascension için ön sipariş verilebileceğini duyurdu.

6 Şubat’tan itibaren başta Sony Center olmak üzere D&R, Teknosa, Elekroworld, Darty ve Overgame mağazalarından lansman fiyatından (119TL) ön sipariş verilebilecek. 6 Şubat-10 Mart arasında oyunun DVD kutuları bu mağazalarda oyun severlere sergilenecek. Siparişi vererek sahip olunan bu DVD kutularından çıkacak 12 haneli kodu PSN üzerinden girerek sadece ön sipariş verenlere özel Multiplayer oyun modundaki Perseus, Orion, Achillrd ve Odysseus gibi hediye karakterler bulunacak.

NOT: Oyuncular kutudan çıkan kodu oyunun resmi çıkış tarihinden önce(15 Mart) PSN sistemine girmeleri ve aktif etmeleri gerekmektedirler. Ön sipariş ile oyunu alan kullanıcılar oyunun çıkış tarihinden itibaren fatura ve fiş ibrazı ile oyunu ücretsiz olarak alabilecekler.

1360155142_god-of-war-ascension-1.jpg

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER