SON DAKİKA :
İSTANBUL17°C
Parçalı Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Ekim 2014 Pazartesi 16:02

Galaxy S5 için Android 5.0 Lollipop ne zaman yayınlanacak?

Galaxy S5 için Android 5.0 Lollipop ne zaman yayınlanacak?

Galaxy S5 için Android 5.0 Lollipop tarihi belli oldu.


Samsung’un 2014 model akıllı telefonu Galaxy S5 için Android’in son sürümü Android 5.0 Lollipop çok yakında geliyor. Daha önce gelen bilgiler Galaxy S5 için Android Lollipop’ın Kasım ya da Aralık ayında geleceği yönündeydi. Sammobile’ın yeni kaynaklardan elde ettiği bilgilere göre Samsung, Galaxy S5 için Android 5.0 Lollipop’ı Aralık ayında kullanıcılarına sunacak.

Android Lollipop sürümü, Android Ice Cream Sandwich’i duyurduğundan beri mobil işletim sisteminde Google’ın en önemli ve en büyük güncellemesi oldu. Android 5.0 ile Google materyal tasarım dediği sade bir arayüzü geldi ve bu arayüzü Samsung’un Touchwiz arayüzünde de değişiklikler yapıyor.

Android 5.0, aynı zamanda yeni kilit ekranı bildirimleri, telefonlar için çoklu kullanıcı desteği, 64-bit işlemci desteği gibi yeni özellikler ve çok daha fazlası ile geldi.

 

 

 ÖNCEKİ HABER

Savunma sanayisinde milli yazılıma geçiliyor

SONRAKİ HABER

Kızlar, erkeklerden daha fazla akıllı telefon kullanıyor

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.