ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Haziran 2013 Perşembe 09:28

Galaxy S4'ü saf Androidli yapın

Galaxy S4ü saf Androidli yapın

Touchwiz yazılımını kaldırıp saf Android'i denemek istiyorsanız, sizin için iyi haberlerimiz var.


Dünya saf Androidli cihazları denemek için sabırsızlıkla bekliyor. Eğer sizde bir Galaxy S4 sahibi iseniz ancak Touchwiz yazılımını kaldırıp saf Android'i denemek istiyorsanız, sizin için iyi haberlerimiz var.

26 Haziran'da saf Androidli Galaxy S4 satışa sunulacak ancak CyanogenMod 10.1 sürümünü yükleyerek bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

1370795353_galaxy-s4-cyanogenmod-520x442.jpg

CyanogenMod 10.1, birçok akıllı telefon için kullanılabilen ünlü bir ROM. Buradan bu sürümü indirebilirsiniz.

Buradan kurulum rehberine gidip inceleyebilirsiniz.

CyanogenMOD nedir? CyanogenMOD, Android için orjinal versiyonların modifiye edilmiş halidir. Sistemi yavaşlatan, pil ömrünü harcayan uygulamaların düzenlendiği, bir çok faydalı ek özelliklerin eklendiği, orjinal versiyonda olan bazı hataların giderildiği, en stabil kişiselleştirilmiş Android versiyonudur. Daha hızlı çalışmasının yanı sıra, pil ömrünüzde orjinal Android versiyonuna göre çok daha artmaktadır.
Yeni çıkan CyanogenMOD versiyonları için güncellemeler, CyanogenMOD Updater isimli Android Market'ten indirilebilen bir uygulama ile kolaylık yapılabilmektedir.

Dikkat! CyanogenMOD yükleme işlemini kendileri yüklemek isteyen kullanıcılar için, bu işlem telefonunuza zarar verebileceğinden dolayı, sadece deneyimli kullanıcılar için tavsiye edildiğini hatırlatırız. Bu işlem sonrasında telefonunuzda oluşabilecek bozulma ve diğer bütün problemler sizin sorumluluğunuzda olacaktır.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER