ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Nisan 2013 Perşembe 23:31

Galaxy S4 Türkiye'de ne kadar?

Galaxy S4 Türkiyede ne kadar?

Samsung Galaxy S4'ün Türkiye fiyatları haberimizde!


Bildiğiniz gibi Samsung'un son amiral gemisi Galaxy S4 27 Nisan'da dünya ile birlikte Türkiye'de piyasaya sürülecek. Peki Galaxy S4 Türkiye'de hangi fiyat aralıklarıyla piyasaya sürülüyor?

Daha önce Türkiye'de bulunan üç operatörde Galaxy S4'ü satışa sunacaklarını duyurmuştu. Operatörlerin Galaxy S4 reklamlarını TV'de ve diğer platformlarda görmeye başladık.

Turkcell, güçlü donanım özellikleriyle dikkat çeken Samsung Galaxy S4'ü özel avantajlarla müşterilerine sunuyor. Çift taşıyıcı özelliği sayesinde Turkcell'lilere iki kat hızlı internet keyfi yaşatacak olan Samsung Galaxy S4, 24 ay kontratlı, ayda 79 TL'den başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşacak.  Samsung'un merakla beklenen yeni fenomenin 32 GB'lık seçeneğine de ilk defa Turkcell'liler kavuşacak.

Vodafone tarafına baktığımızda ise, Samsung Galaxy S4'ü Vodafone Red farkıyla abonelerine sunuyor. A.C.A.İ.P Teknolojik kategorisinde satılacak olan Samsung Galaxy S4, Vodafone Red tarifelerine ayda 29 TL'den başlayan ödeme avantajları ile kullanıcılara sunuluyor.

Ayrıca Vodafone Red'in Samsung Galaxy S4'e sahip olmak isteyenlere sunduğu diğer bir avantaj ise Vodafone Red tarifeleriyle Samsung Galaxy S4'e sahip olacak ilk 5 bin kişi, 200 TL değerindeki orjinal Samsung aksesuar paketi ve 16 GB hafızalı microSD karta ücretsiz sahip olabilecek.

Avea ana sayfasında Galaxy S4 reklamını veri ancak henüz fiyat konusunda bir açıklamada bulunmadı.

Eğer cihazı kampanyalı veya operatörlerden almak istemezseniz, ürünün peşin fiyatının 16 GB'lik modeli için 1.999 TL, 32 GB'lik modeli içinse 2.099 TL seviyesinde olacağı belirtildi.

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER