ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Az Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Temmuz 2014 Perşembe 22:18

Galaxy S4 mini için Android 4.4.2 KitKat dağıtımı başladı

Galaxy S4 mini için Android 4.4.2 KitKat dağıtımı başladı

Uzun süredir beklenen güncelleme nihayet kullanıcılarla buluştu.


Galaxy S4 mini Dual ve Galaxy S4 mini Black Edition için kısa süre önce dağıtıma sunulan Android 4.4.2 KitKat güncellemesi nihayet Galaxy S4 mini'nin uluslararası versiyonu için de yayınlandı. İlk olarak Rusya'da kullanıcılarla buluşan güncellemenin dağıtımı Kies ve OTA üzerinden sağlanıyor. Önümüzdeki günlerde farklı ülkeler için de yayınlanacak güncelleme beraberinde birçok yenilik getiriyor.

Önemli bir performans artışıyla birlikte hızlı ve stabil çalışan bir arayüz, pil ömründe verimlilik, kilit ekranda kamera kısayolu, yine kilit ekranda tam ekran müzik çalar uygulaması, kablosuz yazıcı desteği, gelişmiş RAM kullanımı, beyaz durum çubuğu simgeleri, gelişmiş klavye, Hangouts'un mesaj uygulaması olarak kullanımı ve güvenlik iyileştirmeleri güncelleme kapsamında yer alıyor. 

Ülkemiz için resmi güncellemenin önümüzdeki ay yayınlanması bekleniyor. Dilerseniz SamMobile sitesinde Rusya için yayınlanan Android 4.4.2 yazılımını indirerek Odin aracılığıyla telefonunuza kurabilirsiniz. ROM'u buradan (üyelik gerekiyor) indirebilirsiniz. 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER