ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL19°C
Hafif Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Mayıs 2013 Pazar 17:48

Galaxy S4, HTC One'ın satışlarını etkiledi mi?

Galaxy S4, HTC Oneın satışlarını etkiledi mi?

Galaxy S4 çıktıktan sonra HTC One'ın satışlarında düşüş yaşandı mı?


Geçtiğimiz yıl Samsung firması Galaxy S3'ü piyasaya sürdüğünde bu cihaza rakip olacak telefon çok yoktu ve oldukça popüler olmuştu. Bu yıl Galaxy S4 piyasaya sürüldü ancak Galaxy S3'e nazaran bir fark var.

Galaxy S4'e rakip olabilecek akıllı telefonlar mevcut ve bunlardan en güçlüsü HTC One.  Hatta HTC One daha iyi diyenler bile var. HTC One'ın satış bilgileri gelmeye başladı ve yapılan ankete göre 19 Nisan'dan bu yana AT & T ve Sprint kullanıcılarına sunulan HTC One'ın satışları oldukça iyiymiş. Galaxy S4 ise 27 Nisan'dan beri kullanıcılarına sunuldu. Söylenenlere göre HTC One'ın Galaxy S4 piyasaya sürüldükten sonra da satış hızında bir eksilme olmadı. Perakendecilerin dediğine göre de HTC One satışları oldukça iyi ancak mükemmel değil.

Bir büyük Sprint mağazasında güvenilir bir çalışanın söylediğine göre HTC One ölü piksel ve şişmiş hoparlörler ile ilgili bir sorun olduğu gerekçesi ile bir müşteri tarafından geri iade edilmiş. Ancak önemli bir sorun olmadığı belirtiliyor. Bakalım Galaxy S4 ve HTC One yarışı nasıl sonuçlanacak.

İşte BlackBerry R10'un teknik bilgi ve görüntüleri

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER