ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL32°C
Parçalı Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Kasım 2012 Salı 08:23

Galaxy S3'ün üstüne oturursanız...

Galaxy S3ün üstüne oturursanız...

Samsung Galaxy S3'ün üzerine oturulursa, ya da üzerine tazyikli su fışkırtılırsa ne olur? İşte cevabı...


Samsung Galaxy Note II veya Galaxy S III mü almayı planlıyorsunuz? İnternete konulan video, bu cihazların sağlamlığı konusunda size yeterince iyi bir fikir veriyor.Test kapsamında cihazların üzerine oturma denemesi bile yapılıyor. 

YouTube’da beliren bir video, Samsung akıllı telefonlarının nasıl bir sağlamlık testinden geçtiğini gösteriyor. S III, her türlü kötü muameleye maruz kalıyor, suya dayanıklılığı ölçülüyor. Testin sonunda, cihazın tüketicileri tatmin edici bir sağlamlığa sahip olduğu anlaşılıyor.

Akıllı telefonları yüzlerce defa kontrol ediliyor, baskıya maruz bırakılıyor, üzerine oturma testi yapılıyor, tazyikli suya maruz bırakılıyor. Yetmezmiş gibi çakıl ve mısır gibi cihazın iç aksanına ve yüzeyine zarar verebilecek değişik maddelerle çalkalanıyor.

Özellikle kot pantolon giymiş yapay bir kalçanın S III üzerine baskı uygulaması, görmeye değer bir sahne. Tüketicilerin tercihi ne kadar değişir bilinmez ama Güney Koreli mühendisler dayanıklık işini ne kadar ciddiye aldıklarını dünyaya gösterdi.
 

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN...

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER