ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Parçalı Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Temmuz 2013 Çarşamba 01:25

Galaxy S3 ve Note 2 doğrudan Android 4.3 güncellemesini alabilir

Galaxy S3 ve Note 2 doğrudan Android 4.3 güncellemesini alabilir

Samsung, bir sürprize imza atarak her iki model için Android 4.2 güncellemesini es geçebilir.


Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 modellerinin Android 4.2.2 güncellemesine kavuşacağı daha önce Samsung kaynaklarından elde edilen belgelerde ortaya çıkmıştı. Galaxy S3 için final aşamasında Android 4.2 tabanlı iki yazılım sızdırılırken, Galaxy Note 2 cephesinden ise konuya ilişkin herhangi bir detay henüz elde edilmiş değil.

1374012058_android-4.3-jelly-bean.png

Son gelen raporlara göre ise Samsung, başta Galaxy S4 olmak üzere geçtiğimiz yıla damga vuran iki amiral gemisi modeli Galaxy S3 ve Note 2 için Android 4.3 güncellemesi hazırlıklarına başlamış. Samsung Hindistan Ar-Ge bölümünden elde edilen bilgilere göre yılsonuna doğru söz konusu üç modele de güncellemenin sunulması bekleniyor. Ulaşılan bilgilerde asıl dikkat çeken detay ise Samsung’un Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 modelleri için Android 4.2 güncellemesini es geçip doğrudan Android 4.3’ü vereceği yönünde.

Galaxy S4 Google Edition için Samsung cephesinden hazırlıkları sürdürülen Android 4.3 güncellemesi ve Galaxy Note 2 cephesinden Android 4.2 için herhangi bir hazırlık aşamasının ortaya çıkmaması, Samsung’un direkt Android 4.3 güncellemesi sunacağı ihtimalini güçlendiriyor. Konuya ilişkin gelişmeler yaşandıkça aktarmaya devam edeceğiz. 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER