ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Az Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Haziran 2013 Çarşamba 09:51

Galaxy S III ve Note II güncellemelerinde gecikme yaşanacak

Galaxy S III ve Note II güncellemelerinde gecikme yaşanacak

Gelen haberlere göre yeni TouchWiz'in test aşamasının bir süre daha devam edeceği yönünde.


Android tarafından Asus ile birlikte güncelleme noktasında en başarılı üreticilerden biri olarak gösterilen Samsung, geçtiğimiz yıla damgasını vuran iki amiral gemisi için Android 4.2.2 güncellemesini yayınlayacağını geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Birkaç hafta önce Galaxy S III için test aşamasındaki yazılım sızdırılırken, güncellemenin kısa süre içerisinde yayınlanma beklentisi vardı.
1371012500_311815.jpg

Samsung’a yakınlığı ile bilinen ve bu sebeple güvenilir bir kaynak olan SamMobile, Galaxy S III ve Galaxy Note II için Android 4.2.2 güncellemesinin bir süre gecikeceğini Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Gecikmeye sebep olarak ise yeni TouchWiz’in hala telefonlar üzerinde test edilmesi gösteriliyor.

Galaxy S4 ile arabirimde sürümü yükselten Samsung, Galaxu Mega serisi, Galaxy S4 Mini ve Galaxy Ace 3 modellerinde Android 4.2.2 ve TouchWiz Nature UX 2.0 sürümlerine yer veriyor. Güncelleme için net bir tarih verilmiyor, konuya ilişkin gelişmeler yaşandıkça aktarmaya devam edeceğiz.KAYNAK : Teknolojioku.com - Apple, Siri’ye yeni yetenekler kattı!

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER