ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Mayıs 2013 Pazar 10:52

Galaxy S Advance için Jelly Bean güncellemesi

Galaxy S Advance için Jelly Bean güncellemesi

Avrupa'da yaygınlaşmaya başlayan güncellemenin mayıs ayı içerisinde ülkemize de sunulması bekleniyor.


Ocak ayında ilk olarak Rusya’ya sunulan Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi hemen akabinde uzak doğu ülkelerinden Çin, Hong Kong ve Tayvan’da kullanıcılarına ulaştırılmıştı. Aradan geçen  dört aylık süreden sonra Samsung; Almanya, Polanya ve Ukrayna için Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesini tekrar başlattı.

Sunulan güncelleme neticesinde Project Butter kapsamında daha hızlı ve akıcı bir sistem, Touchwiz Nature arabirim, Google Now, Galaxy S III kaynaklı widget’lar ve bir dizi iyileştirmeler kullanıcılar sunuluyor. Ülkemiz için net bir tarih veremiyoruz, ancak mayıs ayı içerisinde güncellemenin ülkemiz kullanıcılarına sunulması bekleniyor.

Android 2.3 Gingerbread ile çalışan telefon ICS güncellemesi almadan direkt Android 4.1.2 güncellemesine kavuştu. Telefonun teknik detaylarını kısaca hatırlatırsak; 4-inç ekran boyutunda ve 800 x 480p Super AMOLED ekran, 1GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemci, Mali-400 GPU, 768MB RAM, Led flaşlı 5MP, 1.3MP ön kamera ve 1500mAh kapasiteli pil.

Ortaya çıkan Lumia 928 reklamı Xenon Flaşlı kamerayı doğruluyor

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER