SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Kasım 2014 Pazartesi 21:05

Galaxy Note II'niz Galaxy Note 4'e dönüşecek!

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/galaxy-note-ii-kullanicilarina-mujde-galaxy-note-1482548-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/galaxy-note-ii-kullanicilarina-mujde-galaxy-note-1482548-622x360.jpg
Galaxy Note II kullanıcılarına müjde!

Galaxy Note II şimdi (UPSM dahil) Note 4'ün en iyi özelliklerine sahip olabilir.


Samsung’un 2012 phablet modeli Galaxy note II,  yeni akıllı telefon modelleri tanıtıldıkça bunlara göre eski ve nispeten yararsız bir model olmaya başladı.  Ancak XDA geliştiricilerinin yayınladığı bir ROM ile Galaxy Note II akıllı telefonu Galaxy Note 4’ün en iyi özelliklerini yükleyebilirsiniz.

XDA geliştiricileri, Galaxy Note II’de Galaxy Note 4 uygulamaları çalıştırabileceğiniz (Android tabanlı Kitkat 4.4.4) Ditto Note 4 veya DN4 adlı bir ROM geliştirdi. Bu ROM, Ultra Güç Tasarrufu Modu (UPSM), Air Commands GUI (Smart Select dahil), Flipboard ve Saat, Çevirici, Mesajlar ve diğerleri gibi UI ve stok Samsung uygulamaları dahil olmak üzere tüm yeni Note 4 kalıbını sunuyor.

1415014262_2mds76u.gif

Bu ROM bilen kişiler tarafından yüklenmeli ve hata sonucunda cihazınız risk altında olabilir. Aşağıda bu DN4 ROM ile çalışan Galaxy Note II videosunu izleyebilirsiniz.

 

 

 

Sonraki sayfada DN4 ROM ile çalışan Galaxy Note II inceleme videosunu izleyebilirsiniz.

 

 

 

 ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

İşte ilk Lumia akıllı telefon

SONRAKİ HABER

Nokia Androidli bir amiral gemisi ile dönüyor

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.