ÖNE ÇIKANLAR :
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Mart 2013 Salı 11:38

Galaxy Note II için mavi renk seçeneği ortaya çıktı

Galaxy Note II için mavi renk seçeneği ortaya çıktı

Süreç içerisinde renk seçeneğini arttıran Samsung, böylelikle daha geniş kitleleri hedefliyor.


Resmi tanıtımlarda ürünlerini genellikle bir ya da iki renk üzerinden tüketicilerin beğenisine sunan Samsung, süreç içerisinde renk seçeneklerini arttırarak hitap ettiği kitleleri genişletir. Galaxy Note II’de de benzer bir anlayışı devam ettiren Samsung, telefon için mavi renk seçeneğini de hazırlıyor. İlk aşamada beyaz ve titanyum grisi ile görücüye çıkan Galaxy Note II, pembe, kırmızı ve kahverengi seçenekleri ile renk yelpazesini genişlemişti.

Phablet segmentinde konumlandırılan telefon 3 ay gibi kısa bir sürede 5 milyon satış rakamına ulaşırken, başarısını yeni yılla birlikte sergilemeye devam ediyor. Şirket elde edilen başarıyı göz artdı etmeyerek telefonun renklendirmeye devam ediyor. Mavi renk seçeneğinin de kısa süre içerisinde raflardaki yerini alması bekleniyor.

Galaxy Note II, 5.5-inçlik HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran, 4 çekirdekli Exynos platformu, 2GB RAM, Mali-400 grafik birimi, geliştirimiş S-Pen ve destekli uygulamalar ve 3100mAh kapasiteli pil ile mobil dünyasının en iddialı modellerinden biri olarak gösteriliyor.

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER