ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Ağustos 2013 Cuma 11:46

Galaxy Gear'ın ekran görüntüsü sızdırıldı

Galaxy Gearın ekran görüntüsü sızdırıldı

Samsung'un akıllı saati Galaxy Gear'ın ekran görüntüsü sızdırıldı.


Samsung’un akıllı saati Galaxy Gear’a dair bilgilerin yanı sıra görüntülerde gelmeye devam ediyor. Şimdi @evleaks adlı kullanıcı tarafından bu cihazın ekran görüntüsü sızdırıldı.

Samsung’un önümüzdeki hafta Galaxy Note 3 ile birlikte tanıtmasını beklediğimiz Galaxy Gear adlı akıllı saatinin şimdiye kadar bilgileri sızdırılmıştı ancak herhangi bir görsel görememiştik. Şimdi @evleaks tarafından bu cihazın ekran görüntüsü sızdırıldı.

1377842892_galaxy-gear-manager-smartphone-app-leak-1.jpg

Ekran görüntüsüne baktığımızda cihazın NFC ve Bluetooth bağlantısı olduğu görülüyor. Saat bu bağlantılarla akılı telefonlara bağlanacak. Ayrıca el ile bağlanmakta mümkün olacak.

İkinci ekranda ise akıllı saat için kullanıcıların kişisel ayarları görünüyor. Ekran görüntüsünde, uygulamalarım, Samsung Apps, Saatimi bu seçeneği dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar görünüyor.

Daha önce yayınladığımız haberde Galaxy Gear’ın sızdırılan özellikleri şu şekildeydi; Önceki raporlara göre akıllı saat, 320 x 320 çözünürlüklü 2.5-inç OLED dokunmatik ekran, 1.5GHz çift çekirdekli işlemci, Bluetooth 4.0 LE, NFC bağlantısı, kamera, hoparlör ve Jelly Bean işletim sistemi ile gelecek.

AmongTech’in bilgilerini Teksas'ta bulunan Samsung Depo’da çalışan kaynaklardan aldığını söylediği haberine göre yukarıdaki özelliklerin yanısıra Galaxy Gear’da, 1GB RAM, 6GB veya 8GB depolama, 720p video kaydı, bandına yerleştirilmiş hoparlörler ve 4-megapiksel kamera özellikleri yer alacak.KAYNAK : Galaxy Gear'ın ekran görüntüsü sızdırıldı

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER