SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Ekim 2014 Cumartesi 00:01

Logo soruyor, Fikrini 6 saniyede anlatabilir misin?

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/logo-soruyor-fikrini-6-saniyede-anlatabilir-1479693-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/logo-soruyor-fikrini-6-saniyede-anlatabilir-1479693-622x360.jpg
Fikrini 6 saniyede anlatabilir misin?

Fikrin mi var? Hadi anlatsana...


Logo Yazılım, genç yazılımcıları, "6 Saniyede 1 Fikir" isimli sosyal medya kampanyası aracılığıyla, bilişim ve teknoloji dünyasını buluşturacak Logosphereetkinliğine katılarak projelerini ve fikirlerini duyurma fırsatını sunuyor. "6 Saniyede 1 Fikir" isimli yarışmayla Logo, genç yazılımcılardan projelerini 6 saniyede en etkili şekilde anlatıp, Vine aracılığıyla  #6saniyede1fikir hashtag'i altında paylaşmalarını istiyor. Seçilecek en iyi 5 videonun sahibi, projelerini 4 Kasım’da gerçekleşecek Logosphere’de sunma imkânı bulurken, kendilerine ait standda projelerini tanıtma şansı elde edecekler. Aynı zamanda bilişim ve teknoloji dünyasından birçok profesyonel ile tanışma ve bağlantı kurma fırsatı da yakalayacaklar.

“Logo Genç Yazılımcıları Destekliyor” projesi kapsamında, yeni bir iş fikri olan genç yazılımcılara girişimlerini duyurabilmeleri için destek vermek üzere düzenlenen yarışmaya, 29 Ekim günü saat 23.59'a kadar başvurulabiliyor. Yarışmaya katılan projeler ve kampanyayla ilgili tüm detaylar kampanya süresince 6saniyede1fikir.com’da yayınlanacak. Yarışmanın jüri üyeliğini Logo Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Tekbulut ve dijital ajans 41?29!’un Kurucusu Alemşah Öztürk üstleniyor.ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

"Rooms" iOS için kullanıma sunuldu

SONRAKİ HABER

İngiltere Kraliçesi ilk tweetini attı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.