SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Kasım 2014 Perşembe 16:55

Facebook, Messenger uygulamasını kaldırıyor!

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/facebook-messenger-uygulamasini-kaldiriyor-1489358-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/facebook-messenger-uygulamasini-kaldiriyor-1489358-622x360.jpg
Facebook, Messenger uygulamasını kaldırıyor!

Facebook, ana uygulamasından dışarıya taşıdığı Messenger'ı tekrar uygulamanın içine alacak.


Facebook Messenger kullanışlı bir uygulama olsa da ayrı olarak kullanıma sunulması birçok kullanıcının canını sıkmıştı. Donanım özellikleri yüksek olan bir telefon veya tablette Facebook Messenger sorunsuz çalışabiliyordu. Ancak düşük donanıma sahip mobil cihazlarda sadece mesajlaşmak için Facebook uygulaması haricinde 2. bir uygulama kullanmak problem yaratıyor ve cihazın kasılmasına sebep oluyordu.

1416935589_img20141125191323.jpg

Facebook yapılan şikayetlerlere kulak asmış görünüyor ki, yapacağı son değişiklikle Facebook Messenger'ı yeniden mobil uygulamaları içerisine yerleştirecek. Artık kullanıcılar eskiden olduğu gibi Facebook uygulaması içerisinden mesajlaşma imkanına sahip olacak. Öte yandan bu değişikliğin yakın bir zamanda uygulamaya geçirileceği söyleniyor.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Akıllı Ofis Telefonu Grandstream 'Lync Pioneer' ödülüne sahip oldu

SONRAKİ HABER

IŞİD hack'lendi mi?

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.