ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Şubat 2013 Cuma 11:42

En iyi S Pen uygulamaları

En iyi S Pen uygulamaları

Galaxy Note ailesine özel en iyi uygulamalar


Galaxy Note serisinin en çekici özelliklerinden biri S Pen. Aslında en çekici diyorum ama aslında iki Note modelinde de çekici özellikler bitmiyor. Samsung'un Note, Note 2 ve Note 10.1 ile başlattığı S Pen geleneği bu uygulamalarla daha ilgi çekici bir hal alacak.

Sketchbook Mobile

AutoCAD gibi bir uygulama olarak karşımıza çıkan Sketchbook 5 inçten büyük ekranlarda çizim keyfini S Pen ile yaşatıyor. 12 label ve 65 fırça ile gelen uygulama oldukça çeşitli bir yapıya sahip.

MD Spen Control

5.56$'dan Google Play'den indirilen uygulama S PEn'i daha aktif ve ilginç şekillerde kullanmanızı sağlıyor. Yalnız uygulamanın Root gerektirdiğini de belirtmeden geçmeyelim.
 

Papyrus Beta

Evernote dahil olmak üzere bir çok not işlevinin kullanıldığı uygulama not uygulamalarının son noktasını S Pen ile Galaxy Note serisine taşıyor. Aşağıdaki videoyu izleyerek uygulamanın diğer işlevlerine de göz atabilirsiniz.

PicSay Pro 


Resimlerinizi en basit şekilde düzenlemenizi ve arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlayan bu uygulama Google Play'de 3.74$'dan satılıyor. Farklı shoplar yaparak arkadaşlarınızı güldürebilirsiniz. S Pen'li cihazların yanı sıra Motorola Xoom, Galaxy Tab ve Asus Eee Pad gibi cihazlarda da destekleniyor.

 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER