ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL19°C
Açık
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Ağustos 2014 Pazartesi 23:32

Dünyanın en zarif monitörü

Dünyanın en zarif monitörü

Giyilebilir teknoloji alanında dünyanın önde gelen markalarından Misfit, teknoloji tutkunlarının merakla beklediği IFA Berlin fuarına katılıyor. 5-10 Eylül 2014 tarihlerinde Almanya’nın başkenti


Giyilebilir teknoloji alanında dünyanın önde gelen markalarından Misfit, teknoloji tutkunlarının merakla beklediği IFA Berlin Fuarı’na katılıyor. 5-10 Eylül 2014 tarihlerinde Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenecek IFA Berlin’e, Misfit firmasının şık tasarımı ve hafifliğiyle giyilebilir teknoloji alanında devrim yaratan aktivite ve uyku monitörü Misfit Shine’ın Türkiye’deki tek distribütörü olan Rotal Digital de katılacak.

 1408992955_misfit-shine-on.jpg

Dünyanın en büyük teknoloji firmalarının yer alacağı ve son teknoloji ürünlerin sergileneceği IFA Berlin fuarında, kullanıcıların hareket seviyelerini ve yaktıkları kalori miktarını iOS ya da Android cihazınıza yükledikleri uygulama sayesinde anında öğrenebilmelerini sağlayan Misfit Shine da teknoloji meraklılarıyla buluşacak.

 1408992993_misfit-shine-topaz-tennis.jpg

Bugüne kadar teknolojide çığır açan birçok ürüne imza atan Sonny Vu’nun, Apple’ın eski CEO’su John Sculley ile birlikte kurduğu Misfit’in yatırımcıları arasında Coca Cola gibi dünya devleri de bulunuyor. Misfit Shine’ın Türkiye’deki tek distribütörü Rotal Digital ise, dinamik ve yenilikçi yapısı ile müşterilerine ileri teknolojiler üzerine proje, ürün ve çözümler sunuyor. Misfit Shine’ın ardından önümüzdeki aylarda yepyeni ürünleri teknoloji meraklılarıyla buluşturmaya hazırlanan Rotal Digital, Türkiye’de giyilebilir teknoloji denildiğinde akla gelen ilk marka olmayı hedefliyor.

Türkiye’deki distribütörlüğünü Rotal Digital’in üstlendiği ve fitness’ı yaşam biçimi haline getiren özelliğiyle kısa sürede büyük ilgi gören Misfit Shine, tüm D&R’larda bulunabilir. Misfit Shine'ın nasıl çalıştığını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

 

 

 KAYNAK : Dünyanın en zarif aktivite monitörü Misfit Shine IFA'da sahneye çıkıyor!

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER