SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ekim 2014 Perşembe 19:42

DICE oyuncuları kalbinden! vurmaya hazırlanıyor

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/dice-oyunculari-kalbinden-vurmaya-hazirlaniyor-1474936-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/dice-oyunculari-kalbinden-vurmaya-hazirlaniyor-1474936-622x360.jpg
DICE oyuncuları kalbinden! vurmaya hazırlanıyor

Battlefield serisi bu sefer önce oyuncuları göz hapsine alacak; ceplerini değil


Battlefield 4'ün çıkışı ile birlikte hem Battlefield serisi zarar görmüştü, hem de Battlefield serisinin oyuncuları DICE'a kötü bir göz ile bakmaya başlamıştı. Battlefield: Hardline'ın çıkışına da az bir süre kala DICE'ın Los Angeles stüdyosunun yapımcısı David Sirland, oldukça önemli bir konuya parmak bastı. Battlefield-Hardline-Open-Beta-Is-Available-on-PC-Right-Now-447353-2 "Battlefield 4'ün çıkışı ile birlikte kesinlikle oyuncularımızın güvenini kaybettik." şeklinde açıklama yapan David Sirland, Battlefield: Hardline'ın farklı olacağı hakkında birçok kez açıklama yapıldığını ve yapılan bu şeyin oyuncuların güvenini kazanmanın en iyi yolu olduğunu belirtti. Ayrıca DICE'ın Los Angeles stüdyosunun yapımcısı David Sirland, artık DICE'ın bir şeyler söylemeyeceğini ve bir şeyler yapacağını belirtti. Tüm bunlar Battlefield oyuncularının güvenini tekrar kazanmak için yapılacakmış.
 ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Google Maps online olmadan nasıl kullanılır

SONRAKİ HABER

MGS V: Ground Zeroes PC'ye ne zaman gelecek?

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.