ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Parçalı Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Temmuz 2013 Çarşamba 15:17

Darbecilere Akıncılar'dan büyük darbe!

Darbecilere Akıncılardan büyük darbe!

Cyber-Warrior Akıncılar, Mısır Devlet sitelerine sanal saldırı gerçekleştirdi.


Mısırda demokratik seçimle Cumhurbaşkanı olan Muhammed Mursi’ye karşı yapılan darbe için birçok alanda tepkiler gerçekleşti. Bu tepkilerden bir tanesi de Cyber-Warrior’a bağlı hacker grubu AKINCILAR’dan geldi. Tepkisini siber alanda gösteren grup, Mısır Devlet sitelerine saldırılarda bulundu. Mısır Sağlık Bakanlığı, Mısır Tarım Bakanlığı, Mısır Ulaştırma Bakanlığı, Mısır Spor Bakanlığı, Mısır Nüfus Bakanlığı, Mısır Ulusal Konsey ve Spor Bakanlığı, Mısır Cumhuriyeti Organizasyon ve yönetim Merkez Ajansı gibi aralarında bulunduğu birçok “Akıncılar” tarafından hacklendi.

1374060901_akincilar-misir-2.jpg

Cyber-Warrior’a bağlı hacker grubu AKINCILAR yaptıkları açıklamada: “Mısırda yapılan darbe ve Müslümanların katledilmesine herkes gibi bizlerinde sessiz kalmamamız mümkün değildi ve bize düşen, sitelerine kendi mesajımızı bırakarak tepkimizi göstermekti” dedi.

Cyber-Warrior’a bağlı hacker grubu AKINCILAR’ın sitelere yerleştirdiği protesto metninde Arapça ve Türkçe şu ifadeler yer aldı:

Rahman ve Rahîm olan Allah’ın adıyla başlar ve ancak Ondan yardım dileriz.

Ey Zalimler ellerinizde Müslümanların kanı var. Darbeden medet umanların sonunu görmediniz mi? Siz Firavun oldukça bizde Musa’lar hiçbir zaman bitmez.

Müminlerden öyle adamlar vardır ki, Allah’a verdikleri söze sadık kaldılar. İçlerinden bir kısmı verdikleri sözü yerine getirmiştir (şehit olmuştur). Bir kısmı da (şehit olmayı) beklemektedir. Verdikleri sözü asla değiştirmemişlerdir. (Ahzab-33)

AKINCILAR Olarak Sonuna Kadar Mısırdaki Müslüman kardeşlerimizin yanındayız.

AKINCILAR Olarak Hedef Gözetmeksizin Her Sisteminiz Hedefimizdedir

AKINCILAR Olarak Bu Zulüm Bitinceye Kadar Sizinle Savaşmaya Devam Edeceğiz

Biz OSMANLIYIZ, Biz TÜRKİYE’yiz, Biz AKINCILAR’ız...KAYNAK : Darbecilere Akıncılar'dan büyük darbe!

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER