SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Aralık 2014 Pazartesi 12:25

'Catalyst control centre: host application' hatası nasıl çözülür?

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/catalyst-control-centre-host-application-hatasi-1494262-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/catalyst-control-centre-host-application-hatasi-1494262-622x360.jpg
Catalyst control centre: host application hatası nasıl çözülür?

Catalyst control center host application hatası windows 8 çözümü!


Windows 8 işletim sistemi yüklü bir bilgisayarınızda sık sık Catalyst control centre: host application çalışmayı durdurdu hatası aldınız mı? Bu hata ATI ekran kartı olan cihazlarda meydana gelmekte. Peki Catalyst control centre: host application çalışmayı durdurdu hatasının çözümü var mıdır, veya nedir?

1419099166_img20141220200947.jpg

Windows 8'de açılışta "Catalyst Control Center: Host Application çalışmayı durdurdu" yani, "Bir sorun programın düzgün çalışmasını durdurdu. Windows programı kapatacak ve çözüm varsa size bildirilecek [Programı Kapat]" hatası ile karşılaşırsanız aşağıdaki işlemleri deneyin:

●Önce bilgisayarınızda malmaware taraması yapın. Bunun için Malwarebytes programını kullanabilirsiniz.

●Bilgisayarı malware taramasından sonra yenidem başlatın.

●Windows 8'de eksik olan güncellemelerini yükleyin.

●AMD - ATI sitesinden ekran kartının son sürücülerini indirin ve yükleyin http://support.amd.com/en-us/download buradan indirebilirsiniz.

●Bilgisayarınızı yeniden başlatın

Yukarıda cihazınızın verdiği "Catalyst control center host application" hatası çözüme kavuşmuş olacaktır.KAYNAK : 'Catalyst control centre: host application' hatası nasıl çözülür?

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Lumia 1330 hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı

SONRAKİ HABER

Facebook mesaj virüsleri nasıl temizlenir?

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.