ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Parçalı Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Şubat 2013 Salı 10:40

Bu tableti kullanacak cesaretiniz var mı?

Bu tableti kullanacak cesaretiniz var mı?

7 inçlik telefon tablet karışımı Asus Fonepad ile sesli görüşme yapılabiliyor.


Barselona'da düzenlenen MWC 2013 etkinliğinde ASUS firması iki yeni cihaz duyurdu. Bunlar akıllı telefon / tablet karışımı Asus Padfone Infinity ve 7 inçlik Nexus 7 gibi ancak akıllı telefon/tablet karışımı Asus Fonepad.

Evet yanlış duymadınız! 7 inçlik ASUS Fonepad tablet özelliğinin yanısıra 3G üzerinden sesli görüşmelere izin veriyor. Yani bir nevi telefon sayılır. 7 inç bir cihazı kulağınıza götürüp konuşabileceksiniz yani. Oldukça garip değil mi?

Ancak bu cihazın fiyatının uygun olacağı düşünüldüğünde oldukça avantajlı aslında. Bu tablet ile bir akıllı telefon kalitesinde kulaklık kullanarak sesli görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca insanların içinde 7 inçlik bir cihazı kulağınıza götürüp konuşma yapmak cesaret ister. ASUS firması böyle olacağını düşünüyor ve bunun için kulağa götürülen telefonun düşme riskini göze alarak cihazın arka kısmında metal bir kasa kullanmış.

Asus, Bu tablet telefon karışımı cihazın kullanım şeklini gösteren video yayınlamış Görünüşe göre şirket bu cihazı kulaklıkla değil direk kulağa götürülerek kullanılacağını düşünüyor.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER