ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Şubat 2013 Pazar 16:08

Bu adama borcunuz varsa yandınız

Bu adama borcunuz varsa yandınız

YouTube'a yükleyip Facebook'ta paylaştığı videoda veresiye defterindeki listenin tamamını okudu.


Market sahibi Ahmet Düzgün, yıllardır borcunu ödemeyen müşterilerinden bunalarak bir video yaptı. Düzgün, YouTube'a yükleyip Facebook'ta paylaştığı videoda veresiye defterindeki listenin tamamını okudu.

Ahmet Düzgün, Ordu'da yıllardır market işletiyor ve uzun süredir borcunu ödemeyen müşterilerini sanal alemde sergiledi. Düzgün, Aralarında 5 yıllık borçluların bile bulunduğunu belirtti ve "Artık borcunuzu ödeyin" dedi. Ahmet Düzgün, Ulubey ilçesinde 17 yıldır market işletiyor ve veresiye alışveriş yapıp yıllardır borçlarını ödemeyen müşterileri için "şeref listesi" hazırlayıp videosunu çekerek youtube ve Facebook'ta yayınladı.

Alacaklılarının listesini hazırladığı videoda isimlerini tek tek okuyan Düzgün, "Parası olduğunda büyük marketlere, parası olmadığında küçük esnafa veresiye yazdıran 2008'den beri borcunu ödemeyen ilk 20 müşterim size müjde" başlığı ile hazırladığı videoda Türk bayrağı önünde kamera karşısına geçti.

Düzgün, "Değerli üçkâğıtçı müşterilerim. Sizler için bir liste yaptım. Tebrik ederim ilk 20'ye girdiniz" diyerek borçlular ve borç miktarlarını tek tek sıraladı.

1359888434_duzgun.jpg

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER