ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Az Bulutlu
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Şubat 2013 Pazartesi 21:28

Bimeks‘e “İnsana Saygı” ödülü

Bimekse “İnsana Saygı” ödülü

Bimeks, Kariyer net’in İnsana Saygı Ödülüne layık görüldü.


Bimeks, Kariyer net'in  'iş başvurularında, adaylara en hızlı ve en yüksek oranda yanıt veren firmalar' kategorisinde verdiği İnsana Saygı Ödülüne layık görüldü.

İnsan kaynakları alanındaki başarılı çalışmaları öne çıkarmak ve kamuoyu ile paylaşmak amacıyla bu yıl 12'incisi düzenlenen İnsana Saygı Ödülleri kapsamında "iş başvurularını en hızlı ve en yüksek oranda yanıtlayan" Bimeks ödüle layık görüldü. İş başvurularının tamamını ortalama 1 günde ve adaya özel cevaplandıran Bimeks, İnsan Kaynakları alanında yaptığı çalışmalardaki titizliğini bu ödül ile de göstermiş oldu.

Bimeks adına ödülü alan Bimeks İnsan Kaynakları Yöneticisi Nisa Dizdar yaptığı açıklamada "İşe alım süreçlerimizde, tüm başvuruları titizlikle değerlendirmek ve hızlı geri dönüş yapabilmek bizim için çok önemli. İş başvurularının zamanında cevap verilmesi, insana saygının önemli bir göstergesi. Eğer aday ile yüz yüze görüşme yaptıysak, geri dönüş süremizi 1 güne indirdik. Bu süre; beklenti içinde olan, bizim verdiğimiz cevaba göre farklı işleri değerlendirebilecek ya da alternatifler yaratabilecek adaylar için de çok önemli.  Özellikle perakendede geldiğimiz noktada, hiç kimsenin keyfi sebeplerle beklemeye tahammülü yok. Biz bu geri dönüş süresi ile, insana saygı konusunda diğer firmalara da örnek olduğumuzu düşünüyoruz. İnsan Kaynakları süreçlerindeki tüm proje ve uygulamalarda da aynı titizlikle çalışmaya devam ediyoruz. Onun için bu ödül bizi çok gururlandırdı. Ödül için, firmamıza başvuru yapan tüm adaylara ve Kariyer.net'e de teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

1361194004_bimeks1.jpg

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER