SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
TEKNOLOJİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Ekim 2014 Pazar 17:10

Avenged Sevenfold’un mobil oyunu çıktı

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/avenged-sevenfoldun-mobil-oyunu-cikti-1478125-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/avenged-sevenfoldun-mobil-oyunu-cikti-1478125-622x360.jpg
Avenged Sevenfoldun mobil oyunu çıktı

Diablo tarzında mobil oyun arayanlara.


Amerikan metal müzik grubu olan Avenged Sevenfold, 2 yıldır geliştirme sürecinde olan mobil oyunları Hail to the King: Deathbat'i iOS ve Android platformları için bugün yayımladı. Müzikleri ile sizi, sizden alacak Diablo tarzında bir mobil oyun arıyorsanız, Hail to the King: Deathbat sizlerin imdadına $5 fiyat etiketi ile gelecek.

 

Hail to the King: Deathbat proje liderliğini, oyuncu dünyasından da tanıdığımız Avenged Sevenfold'un solisti M. Shadows yapıyordu. Ayrıca Hail to the King: Deathbat, Subscience Studios tarafından geliştirildi. Daha önce popüler oyunlara mod geliştiriciliği yapan Subscience Studios'un ilk resmi oyunu da Hail to the King: Deathbat oldu. Metal müzik dünyasında adından sıkça bahsettiren Avenged Sevenfold grubunun neden oyun çıkarttığını düşünüyorsanız ise grubun solisti M. Shadows bizlere bu sorunun cevabını da verdi. Bundan 2 sene önce gerçekleşen bir turne sırasında tüm grup üyelerini mobil oyun oynarken gören M. Shadows, bu sahneden sonra bir oyun geliştirme amacına sahip olmuş. Peki, Hail to the King: Deathbat hakkında daha fazla bilgi ister misiniz? Deathbat'in hikayesini öğrenebileceğimiz Hail to the King: Deathbat'te bölüm dizaynı bizlere cehennemi andırıyor. Tüm bölüm tasarımlarının Avenged Sevenfold'un popüler şarkılarına göre hazırlandığı Hail to the King: Deathbat'te ayrıca müzikler de oldukça yoğun bir şekilde oyuna işlenmiş. Yine Avenged Sevenfold'un popüler şarkıları kullanılan Hail to the King: Deathbat'te kullanılan her şarkı tekrar elden geçirilerek daha atari tarzı bir ses verilmiş.

LeaderGamer

 KAYNAK : Avenged Sevenfold’un mobil oyunu çıktı

ÖNCEKİ HABER

Android 5.0'da Flappy Bird sürprizi

SONRAKİ HABER

Jolla Sailfish OS arayüzünü Android'li cihazıı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.